PG0871.472NL Pulse Electronics
  • More about PG0871.472NL Pulse Electronics
    PG0871.472NL Pulse Electronics
    PG0871.472NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0871.472NL is described as FIXED IND 4.7UH 6.7A 17 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE