PG0936.282NL Pulse Electronics
  • More about PG0936.282NL Pulse Electronics
    PG0936.282NL Pulse Electronics
    PG0936.282NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0936.282NL is described as FIXED IND 2.8UH 24A 2.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL