FAD1-06025CBKW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-06025CBKW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-06025CBKW12 Qualtek
    FAD1-06025CBKW12 Qualtek
    FAD1-06025CBKW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-06025CBKW12 is described as FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Qualtek
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM