FAD1-09225CHJW12 Qualtek
  • Part Number: FAD1-09225CHJW12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-09225CHJW12 Qualtek
    FAD1-09225CHJW12 Qualtek
    FAD1-09225CHJW12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-09225CHJW12 is described as FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS