FAD1-12038ESLW32 Qualtek
  • Part Number: FAD1-12038ESLW32
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FAD1-12038ESLW32 Qualtek
    FAD1-12038ESLW32 Qualtek
    FAD1-12038ESLW32 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC Fans category. FAD1-12038ESLW32 is described as FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2