QPDD10-48D12 Qualtek
  • Part Number: QPDD10-48D12
  • Manufacturer Name: Qualtek
  • Description: POWER SUPPLY INSULATED 12V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about QPDD10-48D12 Qualtek
    QPDD10-48D12 Qualtek
    QPDD10-48D12 is manufactured by Qualtek and is categorized in the DC/DC Converters category. QPDD10-48D12 is described as POWER SUPPLY INSULATED 12V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Qualtek
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM