PF1262-30KF1 Riedon
  • More about PF1262-30KF1 Riedon
    PF1262-30KF1 Riedon
    PF1262-30KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF1262-30KF1 is described as RES 30K OHM 20W 1% TO126. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.