UAL25-200RF8 Riedon
  • Available: 13
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UAL25-200RF8 Riedon
    UAL25-200RF8 Riedon
    UAL25-200RF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. UAL25-200RF8 is described as RES CHAS MNT 200 OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"