UAL50-10KF8 Riedon
  • Available: 27
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UAL50-10KF8 Riedon
    UAL50-10KF8 Riedon
    UAL50-10KF8 is manufactured by Riedon and is categorized in the Other Mount Resistors category. UAL50-10KF8 is described as RES CHAS MNT 10K OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V