CIG22E4R7MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIG22E4R7MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1A 265 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIG22E4R7MNE SAMSUNG
    CIG22E4R7MNE SAMSUNG
    CIG22E4R7MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIG22E4R7MNE is described as FIXED IND 4.7UH 1A 265 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE