CIG22HR33MAE SAMSUNG
  • Part Number: CIG22HR33MAE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 330NH 2.2A 44 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIG22HR33MAE SAMSUNG
    CIG22HR33MAE SAMSUNG
    CIG22HR33MAE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIG22HR33MAE is described as FIXED IND 330NH 2.2A 44 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM