CIGT201610UH2R2MNE SAMSUNG
  • Part Number: CIGT201610UH2R2MNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.2A 130MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGT201610UH2R2MNE SAMSUNG
    CIGT201610UH2R2MNE SAMSUNG
    CIGT201610UH2R2MNE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGT201610UH2R2MNE is described as FIXED IND 2.2UH 2.2A 130MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23