CIGW201610GL1R0MLE SAMSUNG
  • Part Number: CIGW201610GL1R0MLE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 1UH 3.4A 49MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIGW201610GL1R0MLE SAMSUNG
    CIGW201610GL1R0MLE SAMSUNG
    CIGW201610GL1R0MLE is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIGW201610GL1R0MLE is described as FIXED IND 1UH 3.4A 49MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT