CIH02T2N8SNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH02T2N8SNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXD IND 2.8NH 200MA 800MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH02T2N8SNC SAMSUNG
    CIH02T2N8SNC SAMSUNG
    CIH02T2N8SNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH02T2N8SNC is described as FIXD IND 2.8NH 200MA 800MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT