CIH03T33NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH03T33NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 33NH 50MA 2.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH03T33NJNC SAMSUNG
    CIH03T33NJNC SAMSUNG
    CIH03T33NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH03T33NJNC is described as FIXED IND 33NH 50MA 2.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.