CIH05T33NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05T33NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 33NH 250MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05T33NJNC SAMSUNG
    CIH05T33NJNC SAMSUNG
    CIH05T33NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05T33NJNC is described as FIXED IND 33NH 250MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM