CIH05T68NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05T68NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 68NH 180MA 1.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05T68NJNC SAMSUNG
    CIH05T68NJNC SAMSUNG
    CIH05T68NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05T68NJNC is described as FIXED IND 68NH 180MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    View
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V