CIH05T82NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH05T82NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 82NH 100MA 1.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH05T82NJNC SAMSUNG
    CIH05T82NJNC SAMSUNG
    CIH05T82NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH05T82NJNC is described as FIXED IND 82NH 100MA 1.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM