CIH10T68NJNC SAMSUNG
  • Part Number: CIH10T68NJNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: FIXED IND 68NH 350MA 850 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CIH10T68NJNC SAMSUNG
    CIH10T68NJNC SAMSUNG
    CIH10T68NJNC is manufactured by SAMSUNG and is categorized in the Fixed Inductors category. CIH10T68NJNC is described as FIXED IND 68NH 350MA 850 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by SAMSUNG
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"