CL02B102KP2NNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL02B102KP2NNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1000PF 10V X7R 01005
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE