CL03A104KQ3NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03A104KQ3NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 6,295,350
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM