CL03A223KP3NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03A223KP3NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.022UF 10V X5R 0201
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"