CL03A224KP3NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03A224KP3NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.22UF 10V X5R 0201
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE