CL03A683KQ3NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03A683KQ3NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.068UF 6.3V X5R 0201
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE