CL03C0R5BA3GNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03C0R5BA3GNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.5PF 25V C0G/NP0 0201
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"