CL03C180JA3NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL03C180JA3NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 0201
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM