CL05A334KP5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05A334KP5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.33UF 10V X5R 0402
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"