CL05B152JB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05B152JB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1500PF 50V X7R 0402
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V