CL05B332KB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05B332KB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 76,141
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"