CL05C100JB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C100JB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 535,391
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"