CL05C120JB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C120JB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 541,225
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"