CL05C271JB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C271JB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 12,103
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH