CL05C3R5CB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C3R5CB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 3.5PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM