CL05C5R6CB5NNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C5R6CB5NNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"