CL05C821JB5NFNC SAMSUNG
  • Part Number: CL05C821JB5NFNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: MLCC 1005(0402) C0G 820PF 5% 50V
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"