CL10A225MQ8NNND SAMSUNG
  • Part Number: CL10A225MQ8NNND
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK