CL10B103KB8NNND SAMSUNG
  • Part Number: CL10B103KB8NNND
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM