CL21B103KBANNNL SAMSUNG
  • Part Number: CL21B103KBANNNL
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH