CL21B223KBANNNL SAMSUNG
  • Part Number: CL21B223KBANNNL
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"