CL31B153KBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31B153KBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.015UF 50V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH