CL31B221KGFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31B221KGFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 220PF 500V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"