CL31B223KDCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31B223KDCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK