CL31B224KBFNFNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31B224KBFNFNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM