CL31B333KHHSFNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31B333KHHSFNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.033UF 630V X7R 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH