CL31B474KBHNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31B474KBHNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 135,605
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F