CL31C152JBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C152JBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 37,477
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH