CL31C181JBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C181JBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE