CL31C221KGFNNNE SAMSUNG
  • Part Number: CL31C221KGFNNNE
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE