CL31C331JBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C331JBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM