CL31C470JBCNNNC SAMSUNG
  • Part Number: CL31C470JBCNNNC
  • Manufacturer Name: SAMSUNG
  • Description: CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 96,186
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM